top of page
Dzień otwarty Balet
Dzień otwarty Balet

сб, 28 янв.

|

The Class

Dzień otwarty Balet

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Время и место

28 янв. 2023 г., 14:00

The Class, Etiudy Rewolucyjne 3/6j, Warszawa, Polska

Гости

О событии

Podczas lekcji przenosimy dziewczynki w magiczny świat baletu, w  którym mogą się poczuć jak laleczka z porcelany lub Elza z Krainy Lodu.  Profesjonalne tancerki z przygotowaniem pedagogicznym, w formie zabawy,  przemycają ćwiczenia kształtujące nawyk prawidłowej postawy ciała oraz  płynność i elegancję ruchów.

Ćwiczenia i zabawy przebiegają przy akompaniamencie muzyki klasycznej  (np. z baletu Dziadek do Orzechów, Śpiąca Królewna) a także ulubionych  utworów małych dziewczynek, takich jak “Mam tę moc” lub “Ulepimy dziś  bałwana” z Krainy Lodu. Muzyka klasyczna oprócz tego, że wycisza to  również uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Poza oczywistymi profitami  takimi jak prawidłowa postawa oraz lekkość i gracja w poruszaniu się  zajęcia pomagają również w walce z nieśmiałością, w nawiązywaniu nowych  przyjaźni, uczą pracy w grupie oraz dyscypliny.

Program zajęć jest dopasowany do wieku uczestników. Każde zajęcia  rozpoczyna krótka rozgrzewka, na którą składają się ćwiczenia  rozciągające. Dla najmłodszej grupy wiekowej ćwiczenia są łatwiejsze i  na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od zabawy, dzięki czemu są  dla dziewczynek przyjemne i sprawiają im frajdę. Kolejny etap to  ćwiczenie pozycji baletowych. Po krótkiej przerwie w drugiej części  zajęć przychodzi czas na zabawy taneczne.

Поделиться

bottom of page