top of page
Dzień otwarty Akrobatyka
Dzień otwarty Akrobatyka

сб, 28 янв.

|

The Class

Dzień otwarty Akrobatyka

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Время и место

28 янв. 2023 г., 15:00

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3/6, Warszawa, Polska

Гости

О событии

Akrobatyka  – dyscyplina sportowa, która polega na  wykonywaniu układów ćwiczeń gimnastycznych o dużym stopniu trudności,  obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i  synchroniczne.

W ramach naszych zajęć proponujemy ogólnorozwojowy trening z  elementami akrobatyki, który jest naszym sposobem aby pobudzić w młodych  ludziach apetyt na sport.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom dzieci, program ten  jest przeznaczony zarówno dla osób o bardzo wysokiej sprawności  fizycznej, jak i dla osób o zdolnościach przeciętnych i słabych. Dzieci  uczestniczące w naszych zajęciach nabywają umiejętności współdziałania w  grupie, akceptacji siebie i innych, poszukiwania i pokonywania barier  swoich możliwości. Sport pozwala na rozładowanie napięć oraz skierowanie  nagromadzonej energii witalnej w stronę aktywności fizycznej.

Podczas zajęć uczestnicy opanują podstawy techniki wykonywania  ćwiczeń z zakresu gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Program szkolenia  sportowego zapewni symetryczny i kompletny rozwój całego aparatu  ruchowego poprzez trening akrobatyczny. Będziemy pracować nad  wzmocnieniem sylwetki poprzez wykonywanie podstaw ćwiczeń siłowych.

Celem zajęć jest praca nad poprawą motoryczności a w szczególności:

  • Kształtowanie siły mięśni obręczy barkowej, nóg, pośladków, grzbietu i brzucha.
  • Poszerzanie zakresu ruchomości w stawach (gibkość)
  • Kształtowanie koordynacji
  • Kształtowanie skoczności
  • Kształtowanie zwinności
  • Kształtowanie zręczności.

Поделиться

bottom of page