top of page

Wybierz plan cenowy
Jednorazowe wejście
55złSzybko i wygodnieWażny przez tydzień4 zajęcia
200złWejdź na 4 dowolne zajęciaWażny przez miesiąc8 zajęć
360złWejdź na 8 dowolnych zajęćWażny przez miesiącLekcja Indywidualna
150złWażny przez 7 dni Jednorazowa lekcja indywidualna
Pakiet 10 lekcji prywatnych lekcji
1400złWażny przez 3 miesiące
bottom of page