top of page
Taniec/Ballet 3-5 lat
Taniec/Ballet 3-5 lat

niedz., 10 wrz

|

The Class

Taniec/Ballet 3-5 lat

Zapraszamy na darmową lekcję otwartą dla dzieci w wieku 3-5 lat

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

10 wrz 2023, 09:00 – 9:30

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

🌟 Zapraszamy na Magiczne Poranki Taneczne i Baletowe dla Maluszków! 🩰

Czy Twoje dziecko uwielbia wyrażać się poprzez ruch i muzykę? Przygotuj się na niezapomnianą przygodę taneczną, która rozbudzi kreatywność i radość Twojego małego artysty!

📅 Data: 10 sierpnia🕘 Godzina: 9:00Czas trwania: 30 minut (lekcja pokazowa )

👶 Dla dzieci w wieku 3-5 lat

Razem z nami, Twoje dziecko:

🎵 Odkryje Radość Tańca: Dzięki dynamicznym i kolorowym zajęciom, dzieci będą miały okazję wyrażać się poprzez ruch i twórczość, odkrywając radość tańca w towarzystwie nowych przyjaciół.

🌈 Rozwinie Wyobraźnię: Balet i taniec to wspaniałe narzędzia do rozwijania wyobraźni. Dzieci będą mogły wcielić się w role księżniczek, piratów czy zwierzątek, co wspomoże ich kreatywność i zdolności aktorskie.

🩰 Spróbuje Pierwszych Kroczków w Baletowej Sztuce: Balet to elegancja i precyzja. Dzięki specjalnie dostosowanym zajęciom, dzieci odkryją podstawowe elementy baletu, które pozwolą im spróbować swoich pierwszych kroków w tej pięknej sztuce.

Doświadczony nauczyciel poprowadzi dzieci przez serię zabawnych i interaktywnych ćwiczeń, które pobudzą ich ciekawość i energię. Niezapomniane chwile pełne uśmiechu i tańca czekają na naszych małych uczestników!

🏫 Lokalizacja: Studio The Class

Nie przegap tej wspaniałej okazji, aby zobaczyć, jak Twoje dziecko rośnie w miłości do tańca i baletu. Zarezerwuj miejsce już dziś i przyłącz się do naszego Magicznego Poranka Tanecznego!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page