top of page
Lekcja otwarta-Taniec dla dorosłych
Lekcja otwarta-Taniec dla dorosłych

niedz., 01 paź

|

Warszawa

Lekcja otwarta-Taniec dla dorosłych

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia tańca dla Dorosłych

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

01 paź 2023, 17:30 – 18:30

Warszawa, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

🌟 Odkryj Swój Rytm na Dniu Otwartym "Taniec Jazzowy dla Dorosłych"! 🕺💃

1. października o godzinie 17:30 serdecznie zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę w świat tańca jazzowego dla dorosłych! Nasze darmowe zajęcia odbędą się w naszym urokliwym studiu The Class, znajdującym się przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 3/8.

🎶 Dla kogo są te zajęcia?

Nasze zajęcia taneczne jazzowe są stworzone specjalnie dla dorosłych bez doświadczenia. Niezależnie od tego, czy kiedykolwiek tańczyłeś/aś wcześniej, czy jesteś zupełnie początkujący, nasze instruktorki przekażą Ci nie tylko technikę, ale również miłość do tańca.

🌟 Co czeka na Ciebie podczas Dnia Otwartego?

🕺 Ekscytujący taniec jazzowy - pozostaw nudne codzienne życie za drzwiami i przyłącz się do naszej energetycznej, tanecznej rodziny.

💃 Przyjazna atmosfera - nasza społeczność jest pełna entuzjastów tańca, gotowych przyjąć Cię z otwartymi ramionami.

🤩 Możliwość bezpłatnego uczestnictwa - to doskonała okazja, aby spróbować czegoś nowego i doświadczyć radości tańca bez żadnych kosztów.

Przyjdź, by odkryć swój rytm, wyrazić siebie i po prostu dobrze się bawić! To nie tylko lekcje tańca, to okazja do stworzenia niezapomnianych chwil i rozwoju wspaniałych umiejętności.

Zarezerwuj już teraz 1. października o godzinie 17:30 na Dzień Otwarty w The Class, ul. Etiudy Rewolucyjnej 3/8. Niech taniec stanie się Twoją pasją i sposobem na wyrażanie siebie! 💃🌟

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page