top of page
Lekcja otwarta Taniec 9-11 lat
Lekcja otwarta Taniec 9-11 lat

niedz., 15 paź

|

Warszawa

Lekcja otwarta Taniec 9-11 lat

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Taniec dla 9-11 lat

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

15 paź 2023, 12:00 – 13:00

Warszawa, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

🌟 Odkryj Sztukę Tańca na Dniu Otwartym Dla Dzieci 9-11 Lat! 🩰🕺

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 9-11 lat oraz ich rodziców na niezwykły Dzień Otwarty, pełen tańca, radości i kreatywności! Nasze zajęcia będą obejmować elementy baletu i tańca nowoczesnego i trwać będą 60 minut. Pierwsze zajęcia są całkowicie BEZPŁATNE, więc to idealna okazja, aby spróbować i odkryć pasję do tańca.

🩰🌟 Co nas czeka podczas Dnia Otwartego?

- Elegancja baletu: Dzieci będą miały okazję poczuć się jak prawdziwe baletki i baletmistrzowie, odkrywając piękno i gracje tego klasycznego tańca.

- Wyrażanie siebie przez taniec nowoczesny: Poprzez ruchy i muzykę, dzieci będą mogły wyrazić swoją kreatywność i emocje, odkrywając nowe sposoby wyrażania siebie.

- Zabawa i nauka: Nasze zajęcia to nie tylko nauka, to także radość i zabawa, co sprawia, że nauka jest jeszcze bardziej inspirująca.

📅 Jak się zapisać?

Wybierz termin, który najlepiej odpowiada Twojemu dziecku, i zarezerwuj miejsce na naszym Dniu Otwartym. Nasze instruktorki są gotowe przyjąć wszystkie małe tancerki i tancerzy, aby wspólnie odkrywać piękno tańca!

To nie tylko lekcje tańca, to szansa dla Twojego dziecka na rozwijanie umiejętności, wyrażanie siebie i poznawanie nowych przyjaciół. Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć magiczny świat tańca!

🗓️ Zapisz się już teraz i dołącz do nas na naszym Dniu Otwartym! 🌟💫

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page