top of page
Lekcja otwarta- Taniec 3-5 lat
Lekcja otwarta- Taniec 3-5 lat

śr., 27 wrz

|

Warszawa

Lekcja otwarta- Taniec 3-5 lat

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe dla dzieci 3-5 lat

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

27 wrz 2023, 17:00 – 17:45

Warszawa, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

🌟 Odkryj Magię Tańca na Dniu Otwartym Dla Maluchów! 🩰💃

Serdecznie zapraszamy wszystkie maluchy w wieku 3-5 lat oraz ich rodziców na niezwykły Dzień Otwarty, pełen zabawy, tańca i kreatywności! Nasze zajęcia będą obejmować elementy baletu i tańca nowoczesnego i trwać będą 45 minut. Pierwsze zajęcia są całkowicie BEZPŁATNE, więc to idealna okazja, aby spróbować i odkryć radość tańca.

🩰🌟 Co nas czeka podczas Dnia Otwartego?

- Magiczny świat baletu: Maluchy będą mogły poczuć się jak małe baletnice i baletmistrzowie, odkrywając piękno klasycznego tańca.

- Wyrażanie siebie przez taniec nowoczesny: Poprzez ruchy i muzykę, dzieci będą mogły wyrazić swoją kreatywność i emocje.

- Zabawa i nauka: Nasze zajęcia są nie tylko edukacyjne, ale przede wszystkim pełne radości i zabawy, co sprawia, że nauka jest jeszcze bardziej ekscytująca.

📅 Jak się zapisać?

Wybierz termin, który najlepiej Ci odpowiada, i zarezerwuj miejsce na naszym Dniu Otwartym. Nasze instruktorki z wielką radością przywitają Twoje dziecko w świecie tańca!

To nie tylko zajęcia taneczne, to szansa dla Twojego malucha na rozwijanie umiejętności, wyrażanie siebie i poznawanie nowych przyjaciół. Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć magiczny świat tańca!

🗓️ Zapisz się już teraz i dołącz do nas na naszym Dniu Otwartym! 🌟💫

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page