top of page
Kurs Szpagatowy
Kurs Szpagatowy

sob., 28 paź

|

The Class

Kurs Szpagatowy

Kameralna grupa 10 osób poćwiczymy szpagaty

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

28 paź 2023, 18:00 – 20:00

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na nasz specjalny warsztat szpagatowy dla dorosłych, trwający 2 godziny! Czy kiedykolwiek marzyłeś o osiągnięciu elastyczności i zdolności do robienia szpagatu? Teraz masz okazję spełnić swoje marzenia i rozwinąć swoje umiejętności.

Nasz warsztat skupia się na uczących technikach i treningu, które poprawią twoją gibkość i przygotują cię do wykonania idealnego szpagatu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy już masz pewne doświadczenie w tego rodzaju treningu, nasz instruktor dostosuje zajęcia do twojego poziomu zaawansowania.

Podczas 2-godzinnego kursu będziesz mieć okazję poznać różne techniki rozciągające, wzmocnienia mięśniowe i strategie treningowe, które pomogą ci osiągnąć swoje cele. Instruktor przekaże ci również wskazówki dotyczące bezpiecznego rozciągania i unikania kontuzji.

W naszym przestronnym i dobrze oświetlonym miejscu spotkania będziesz miał wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie wykonywać ćwiczenia. Atmosfera będzie sprzyjać skupieniu i pozytywnemu podejściu do treningu. Będziesz mógł uczyć się i rozwijać w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Nie zapomnij zabrać ze sobą wygodnego stroju sportowego a o reszte zadbamy MY ;)

Nie trać okazji, aby spełnić swoje marzenia o szpagacie! Zapisz się na nasz 2-godzinny kurs szpagatowy dla dorosłych i rozpocznij swoją podróż w kierunku większej gibkości i elastyczności. Niezależnie od twojego poziomu zaawansowania, nasz doświadczony instruktor będzie cię wspierać i motywować na każdym etapie.

Dołącz do naszego warsztatu i przekraczaj granice swojej elastyczności!

Kiedy: 28.10.2023r

Gdzie: ul. Etiudy Rewolucyjnej 3/8 

Inwestycja : 100 zł 

* ilość miejs ograniczona.

Bilety

  • Kurs Szpagatowy

    Kurs obejmuje wejście na warsztat dnia 04.06.2023

    100,00 zł
    + Opłata za obsługę 2,50 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page