top of page
Charge your life
Charge your life

niedz., 15 sty

|

The Class

Charge your life

Zapraszamy Was z serca na niezwykły Seans Charge Your Life to kolejna edycja naszej sesji dzięki której będziecie mieli okazje rozluźnić ciało i umysł. ✨Seans z głęboką praktyką medytacyjną Feel & Cleanse YourSelf na Deskach Życia ✨Sesja Activate Your Inner Power Medycyny Dźwięków

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

15 sty 2023, 16:30 – 18:30

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3, 02-643 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Seans Charge Your Life, dzięki któremu będziecie mieli okazje odpuścić stare i otworzyć przestrzeń na nowe. Rozbudzicie i rozgrzejecie również Wasze serca i wszystkie zmysły, wnosząc w Wasze życie całkiem nowe jakości.

Co Was czeka?

Seans z głęboką praktyką medytacyjną Feel & Cleanse YourSelf na Deskach Życia

Sesja Activate Your Inner Power Medycyny Dźwięku na Alchemicznych Krystalicznych Misach Śpiewających

Razem zanurzymy się w głębię aksamitnego smaku oraz wyjątkowego aromatu tej medycyny znanej od dawnych czasów ze swych cennych właściwości, działających na poziomie cielesnym i duchowym.

Następnie ruszymy w niesamowicie wznoszące i pogłębiające doświadczenie psychofizycznego rozluźnienia poprzez praktykę medytacji na gwoździach znanych jako Deski Życia przy Muzyce Sfer Alchemicznych Mis Śpiewających.

Deski Życia są narzędziem do praktyki poszerzającej swiadomość oraz stanowią praktyczny trening stymulujący wszystkie punkty i meridiany w ciele, poprzez aktywacje łuku odruchowego w układzie nerwowym, po którym bodźce trafiają do ośrodków nerwowych i dalej do efektorów - mięśni, powięzi, gruczołów dokrewnych oraz innych narządów wewnętrznych, czego efektem jest regulacja ich funkcji. Tę część spotkania poprowadzi Dawid Bajora.

Podczas praktyki na gwoździach Monika Smolińska w wolnym przepływie fal stworzy dla Was niesamowicie otulającą Muzykę Sfer na Alchemicznych i Krystalicznych Misach Śpiewających , co sprawi wzniesienie całego doświadczenia desek, pozwalając na doznania na poziomie głęboko komórkowym, gdzie piękny, falujący, kolorowy i harmonijnie otulający dźwięk pobudzi Wasza regenerację ciała na poziomie DNA.

To doświadczenie umocni rozwinięcie zdolności do dokonywania zmiany na każdym poziomie: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym oraz duchowym.

www.theclass.pl Lub zapisy na hi@theclass.pl Inwestycja 150 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page