top of page
Yogowa Sesja Zdjęciowa
Yogowa Sesja Zdjęciowa

Sat, Apr 15

|

Warszawa

Yogowa Sesja Zdjęciowa

Jeśli marzysz o profesjonalnych fotografiach pokazujących Cię w asanach, które najbardziej lubisz, to ta sesja jest dla Ciebie! Zapraszam na zdjęcia joginki i joginów na każdym poziomie zaawansowania.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Apr 15, 2023, 3:00 PM

Warszawa, Etiudy Rewolucyjnej, Warszawa, Polska

Guests

About the event

Jeśli marzysz o profesjonalnych fotografiach pokazujących Cię w asanach, które najbardziej lubisz, to ta sesja jest dla Ciebie! Zapraszamy na zdjęcia joginki i joginów na każdym poziomie zaawansowania.

Efektem sesji będą zarówno zdjęcia jogowe jak i portretowe, na które rezerwujemy końcowy czas naszego spotkania. Czy wiesz, że zazwyczaj jak tylko pojawią się zdjęcia po sesji, to jeszcze tego samego dnia ludzie zmieniają sobie zdjęcia profilowe na Facebooku, Instagramie i Whatsupie właśnie na portret z naszej sesji? To dla mnie wielka radość i dowód na to, że lubicie te fotografie!

Czego możesz się spodziewać?

 • sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia jogi oraz artystyczny portret
 • 4 wyretuszowanych zdjęć,
 • galerii minimum 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Spośród tych zdjęć wybierasz najpiękniejsze kadry. Możesz też dodatkowo domówić więcej niż 5 zdjęć oferowanych w cenie sesji. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 50 zł.
 • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery i świetnych chwil w kobiecym gronie

Piękna scenaria którą stworzymy dla Ciebie to wnętrza studia The Class  , będą świeczki , kostki do jogi , piękne maty itd.

Fotografować nas będzie artystka Anna Starkey -niezwykła fotograf z ogromnym doświadczeniem fotograficznym. Absolwentka Wydziału Fotografii Akademii Sztuk Pięknych która wykonywała przepiekne prace fotograficzne m.in dla gimnatyki powietrznej. 

Koszt 150 zł

Data : 15.04.2023r

Czas: od godziny 15:00 ( dokładny harmonogram zostanie ustalony po zapisach ;)

Tickets

 • Sesja zdjęciowa

  Bilet obejmuje na Sesje zdjęciowa dnia 15.04.2023 od godziny 15:00

  PLN 150.00
  Sale ended

Total

PLN 0.00

Share this event

bottom of page