top of page
Taniec jazzowy 9-11 lat
Taniec jazzowy 9-11 lat

Sun, Sep 10

|

The Class

Taniec jazzowy 9-11 lat

Taniec jazzowy 9-11 lat ( lekcja pokazowa )

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Sep 10, 2023, 1:00 PM – 1:30 PM

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

About the event

Zapraszamy na Dzień Otwarty - Magiczna Przygoda z Tańcem Jazzowym! 🕺💃

Czy Twoje dziecko marzy o rytmie, energii i swobodzie tańca? Przygotuj się na niesamowitą podróż przez świat tańca jazzowego, w którym Twoje dziecko odkryje swój unikalny styl i wyrażenie!

📅 Data: 10 sierpnia🕛 Godzina: 13:00 ( lekcja pokazowa 30 min )

👧🧑 Dla dzieci w wieku 9-11 lat

Razem odkryjecie:

🎶 Magię Ruchu i Muzyki: Tańce jazzowe to mieszanka energii, rytmu i wyrazistości. Dzieci będą mogły wcielić się w role prawdziwych performerów, wyrażając swoje emocje poprzez dynamiczne kroki i ruchy.

🌟 Kreatywność i Indywidualność: Jazzowy taniec to przestrzeń do wyrażania siebie i odkrywania własnego stylu. Dzieci będą miały okazję eksperymentować z ruchem, tworzyć choreografie i wyrażać swoje pasje.

🎉 Radość Tańca i Drużyna Przyjaciół: Tańcząc razem, dzieci nie tylko uczą się nowych umiejętności, ale także budują niezwykłe relacje. Tworzymy wspólnotę młodych pasjonatów, którzy inspirują się nawzajem i rozwijają w przyjaznym środowisku.

Studio The Class to przestrzeń, w której marzenia taneczne stają się rzeczywistością. Znajdujemy się w sercu twórczego miasta, przy ulicy [adres], gotowi przyjąć małych artystów na Magicznej Przygodzie z Tańcem Jazzowym.

Niech Twoje dziecko zatańczy do rytmu serca, odkryje pasję w ruchu i stworzy niezapomniane wspomnienia. Rezerwujcie miejsce już dziś i dołączcie do naszej Magicznej Przygody z Tańcem Jazzowym!

Share this event

bottom of page