top of page
PSYCHEDELIC BREATH®
PSYCHEDELIC BREATH®

Sat, Feb 03

|

The Class

PSYCHEDELIC BREATH®

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Feb 03, 2024, 4:00 PM – 6:00 PM

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

Guests

About the event

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie otwarte: sesję PSYCHEDELIC BREATH®, organizowaną przez studio The Class. Cieszymy się, że możemy połączyć doświadczenie oddechu z dobrem dla innych. Przyjdź, doświadcz i wesprzyj schronisko na Paluchu! 

Opis Metody Psychodelic Breath: PSYCHEDELIC BREATH® to technika oddechowa, łącząca głęboki, kontrolowany oddech z elementami muzyki i odpowiedniego otoczenia. Ta praktyka ma na celu stworzenie intensywnego doświadczenia psychofizycznego. Poprzez skoncentrowane oddychanie, uczestnicy są zachęcani do odblokowania potencjału swojego umysłu i ciała, osiągając głęboki stan relaksu i świadomości.

Cel Charytatywny:Ciesz się nie tylko korzyściami dla swojego zdrowia psychicznego, ale również przyczynij się do pomocy potrzebującym zwierzętom. Wszyscy uczestnicy są zachęcani do przynoszenia dowolnej kwoty pieniędzy, którą następnie wrzucą do specjalnej skrzyneczki. 100% zebranej sumy zostanie przekazane na schronisko na Paluchu, wspierając opiekę nad bezdomnymi zwierzętami.

Opis Wydarzenia:Wydarzenie odbędzie się w kameralnym studiu The Class, a ilość miejsc jest ograniczona do 15 osób, aby stworzyć intymną atmosferę. Instrukcje będą prowadzone przez doświadczoną instruktorkę, Izę, która poprowadzi Cię przez tę podróż oddechową.

Zachęta do Uczestnictwa:Doświadcz głębokiego oddechu, odblokuj swoją energię, jednocześnie wspierając szczytny cel. To wydarzenie jest dla tych, którzy szukają nowych doświadczeń, chcą poprawić swoje samopoczucie i jednocześnie czynić dobro dla innych istot.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Dołącz do nas, aby wspólnie stworzyć pozytywną zmianę, zarówno w sobie, jak i dla zwierząt potrzebujących pomocy.

Organizator: Studio The Class 

Prowadząca: Iza

Share this event

bottom of page