top of page
Jazzowe warsztaty taneczne z nagrywką
Jazzowe warsztaty taneczne z nagrywką

Sun, Jun 11

|

The Class

Jazzowe warsztaty taneczne z nagrywką

Warsztaty

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Jun 11, 2023, 4:00 PM – 6:00 PM

The Class, Etiudy Rewolucyjnej 3/8, 02-643 Warszawa, Polska

About the event

**Warsztaty Tańca Jazzowego: Odkryj energię i ekspresję**

Zapraszamy Cię na niezwykłe warsztaty tańca jazzowego, które przeniosą Cię w świat dynamicznych ruchów, wypełnionych energią i ekspresją. Czekają na Ciebie 2 godziny intensywnych zajęć, podczas których nauczysz się podstaw tańca jazzowego oraz będziesz miał/miała okazję stworzyć własną choreografię, która zostanie zarejestrowana na koniec warsztatów.

**Czego się nauczysz?**

Podczas naszych warsztatów skupimy się na rozwijaniu Twoich umiejętności w tańcu jazzowym. Nauczysz się podstawowych kroków, technik izolacji ciała oraz rytmiki jazzu. Prowadzący, doświadczony tancerz jazzowy, wprowadzi Cię w świat elastyczności, dynamiki i ekspresji, które są nieodłącznymi elementami tego stylu tańca.

**Twórz własną choreografię**

Ponadto, będziesz miał/miała okazję zgłębić tajniki tworzenia choreografii jazzowej. Prowadzący poprowadzi Cię przez proces twórczy, dzieląc się wskazówkami i inspiracjami. Wspólnie stworzymy unikalną sekwencję ruchów, która doskonale wpasuje się w wybraną muzykę. To prawdziwa okazja, aby rozwinąć swoją kreatywność i wyrazić siebie poprzez taniec.

**Nagranie Twojej choreografii**

Warsztaty zostaną uwiecznione na sesji nagraniowej. Na zakończenie zajęć, każdy uczestnik będzie miał/miała możliwość zaprezentować swoją nauczoną choreografię. Każde nagranie będzie dostępne dla Ciebie, abyś mógł/mogła dzielić się nim ze swoimi bliskimi lub używać go jako narzędzia do doskonalenia swoich umiejętności tańca jazzowego.

**Dla kogo są warsztaty?**

Warsztaty są skierowane zarówno do początkujących, którzy chcą poznać podstawy tańca jazzowego, jak i do osób mających pewne doświadczenie w tej formie tańca i pragnących rozwijać swoje umiejętności. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, zapewniamy, że zajęcia będą dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności.

**Dołącz do nas!**

Nie czekaj dłużej i dołącz do nas na tych ekscytujących warsztatach tańca jazzowego! Zanurz się w świat pełen ruchu, energii i pasji. Rozwijaj swoje umiejętności, poznawaj nowych ludzi i czerp inspirację z wyjątkowej atmosfery

Kiedy: 11.06.2023     16:00-18:00

Gdzie: Studio The Class ul. Etiudy Rewolucyjnej 3/8

Inwestycja : 100 zł

Tickets

  • Jazzowe Warsztaty

    PLN 100.00
    Sale ended

Total

PLN 0.00

Share this event

bottom of page