top of page
Dzień otwarty Kids Ballet
Dzień otwarty Kids Ballet

Sat, Jan 21

|

Etiudy Rewolucyjnej

Dzień otwarty Kids Ballet

Zapraszamy wszystkie małe baletnice na nasz dzień otwarty ;)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Jan 21, 2023, 11:00 AM

Etiudy Rewolucyjnej, Etiudy Rewolucyjnej, Warszawa, Polska

Guests

About the event

Podczas lekcji przenosimy dziewczynki w magiczny świat baletu, w którym mogą się poczuć jak laleczka z porcelany lub Elza z Krainy Lodu. Profesjonalne Kadra z przygotowaniem pedagogicznym, w formie zabawy, przemycają ćwiczenia kształtujące nawyk prawidłowej postawy ciała oraz płynność i elegancję ruchów.

Ćwiczenia i zabawy przebiegają przy akompaniamencie muzyki klasycznej

(np. z baletu Dziadek do Orzechów, Śpiąca Królewna) a także ulubionych utworów małych dziewczynek, takich jak “Mam tę moc” lub “Ulepimy dziś bałwana” z Krainy Lodu. Muzyka klasyczna oprócz tego, że wycisza to również uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Poza oczywistymi profitami takimi jak prawidłowa postawa oraz lekkość i gracja w poruszaniu się zajęcia pomagają również w walce z nieśmiałością, w nawiązywaniu nowych przyjaźni, uczą pracy w grupie oraz dyscypliny.

Program zajęć jest dopasowany do wieku uczestników. Każde zajęcia rozpoczyna krótka rozgrzewka, na którą składają się ćwiczenia rozciągające. Dla najmłodszej grupy wiekowej ćwiczenia są łatwiejsze i na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od zabawy, dzięki czemu są dla dziewczynek przyjemne i sprawiają im frajdę. Kolejny etap to ćwiczenie pozycji baletowych. Po krótkiej przerwie w drugiej części zajęć przychodzi czas na zabawy taneczne.

Strój do ćwiczeń powinien być przede wszystkim wygodny, nieograniczający ruchów. Najlepiej sprawdza się body z miękką spódniczką, do tego miękkie baletki.

kiedy: 21.01.2023r.   

11:00-12:00    /  3-5 lat

12:30 - 13:30  /  6-8 lat 

koszt: 0 zł. 

Obowiązuje zapis na dzień otwarty.

Share this event

bottom of page